Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Hradec Králové

50 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 102 m²Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²

Prodej bytu 3+1 102 m²

Čelakovského 638/1, Hradec Králové

8 300 000 Kč

81 373 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 365 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 474 m²Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²
Prodej stavebního pozemku 474 m²

Prodej stavebního pozemku 474 m²

Nechanice, okres Hradec Králové

2 500 000 Kč

5 274 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

Hvozdnice, okres Hradec Králové

4 490 000 Kč

4 430 000 Kč

5 280 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²

Hořiněves, okres Hradec Králové

5 670 000 Kč

69 146 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Spravedlnost 778, Chlumec nad Cidlinou IV

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

51 579 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 3+1 56 m²Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²
Prodej bytu 3+1 56 m²

Prodej bytu 3+1 56 m²

Severní, Hradec Králové

6 200 000 Kč

6 099 000 Kč

108 911 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 24402 m²Prodej stavebního pozemku 24402 m²
Prodej stavebního pozemku 24402 m²
Prodej stavebního pozemku 24402 m²

Prodej stavebního pozemku 24402 m²

Těchlovice, okres Hradec Králové

14 980 000 Kč

614 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 203 m²Prodej bytu 2+kk 203 m²
Prodej bytu 2+kk 203 m²
Prodej bytu 2+kk 203 m²

Prodej bytu 2+kk 203 m²

Gočárova třída 88/65, Hradec Králové - Pražské Předměstí

8 391 000 Kč

41 335 Kč/m2

Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²

Palackého 71, Chlumec nad Cidlinou III

11 790 000 Kč

30 864 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Dukelská třída 1354/12, Hradec Králové - Pražské Předměstí

6 990 000 Kč

127 091 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 365 nemovitostí