Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Jihlava s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Žižkova, Jihlava

4 790 000 Kč

65 616 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 108 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 5+kk 126 m²Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²

Prodej bytu 5+kk 126 m²

třída Legionářů, Jihlava

8 690 000 Kč

68 968 Kč/m2

Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²

Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²

Hornomyslovská, Telč

10 900 000 Kč

39 927 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 725 m²

Řehořov 70, Kamenice

5 700 000 Kč

5 490 000 Kč

19 468 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²

Sluneční, Jihlava

9 400 000 Kč

8 590 000 Kč

57 267 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Jana Masaryka 1595/5, Jihlava

6 290 000 Kč

6 150 000 Kč

76 875 Kč/m2

Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 158 m²

Perleťářská, Batelov

5 790 000 Kč

5 290 000 Kč

17 752 Kč/m2

Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²
Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²

Prodej domu 480 m², pozemek 1454 m²

Šimanov 16, Šimanov

12 490 000 Kč

11 690 000 Kč

24 354 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 108 nemovitostí