Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Karlovy Vary s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

103 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 788 m²

Bor 95, Sadov

2 490 000 Kč

56 591 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 239 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²
Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Prodej chaty 41 m², pozemek 387 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

1 990 000 Kč

48 537 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Západní, Karlovy Vary

3 799 000 Kč

63 317 Kč/m2

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²
Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Prodej chaty 43 m², pozemek 277 m²

Mezirolí ev. č. 12, Nová Role

1 990 000 Kč

46 279 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 139 m²

Žižkova 800, Jáchymov

1 195 000 Kč

13 278 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 167 m²

ČSA 59, Hroznětín

3 900 000 Kč

42 391 Kč/m2

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²
Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Prodej chaty 44 m², pozemek 46 m²

Hroznětín, okres Karlovy Vary

790 000 Kč

17 955 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Východní, Karlovy Vary

4 700 000 Kč

4 550 000 Kč

74 590 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Horská 875, Ostrov

3 999 000 Kč

55 542 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 198 m²

Svobodova 422/21, Karlovy Vary - Stará Role

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

41 196 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
1...678...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 239 nemovitostí