Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Karlovy Vary s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

21 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 992 m²

K Letišti, Karlovy Vary

14 000 000 Kč

56 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 110 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 700 m²

Slezská 396/3, Karlovy Vary - Stará Role

10 600 000 Kč

9 999 999 Kč

55 866 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 211 m²

Svobodova 423/23, Karlovy Vary - Stará Role

9 030 000 Kč

90 300 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 690 m²

Sadov, okres Karlovy Vary

11 800 000 Kč

11 500 000 Kč

71 875 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 110 m²Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²

Prodej bytu 3+1 110 m²

Divadelní, Karlovy Vary

9 000 000 Kč

81 818 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 151 m²Prodej bytu 4+1 151 m²
Prodej bytu 4+1 151 m²
Prodej bytu 4+1 151 m²

Prodej bytu 4+1 151 m²

Bezručova 1349/37, Karlovy Vary

9 850 000 Kč

65 232 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej bytu 3+1 123 m²Prodej bytu 3+1 123 m²
Prodej bytu 3+1 123 m²
Prodej bytu 3+1 123 m²

Prodej bytu 3+1 123 m²

Zahradní, Karlovy Vary

12 000 000 Kč

97 561 Kč/m2

Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²

Prodej chalupy 234 m², pozemek 351 m²

Boží Dar 26, Boží Dar

14 900 000 Kč

63 675 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 296 m²Prodej domu 450 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 296 m²

V. Sembdnera, Kladno - Dubí

17 490 000 Kč

11 000 000 Kč

24 444 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3736 m²Prodej stavebního pozemku 3736 m²
Prodej stavebního pozemku 3736 m²
Prodej stavebního pozemku 3736 m²

Prodej stavebního pozemku 3736 m²

Sopečná, Karlovy Vary

13 500 000 Kč

12 500 000 Kč

3 346 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 110 nemovitostí