Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Karviná s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

84 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1347 m²Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²
Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Prodej stavebního pozemku 1347 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

2 999 000 Kč

2 226 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 385 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Hornosušská, Havířov

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

41 333 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

8 990 000 Kč

37 149 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

9 290 000 Kč

38 388 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2488 m²Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²
Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Prodej stavebního pozemku 2488 m²

Dolní Lutyně, okres Karviná

2 239 200 Kč

900 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 499 000 Kč

46 869 Kč/m2

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

10 990 000 Kč

32 611 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Český Těšín, okres Karviná

3 324 546 Kč

87 488 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1900 m²Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²
Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Prodej stavebního pozemku 1900 m²

Topolová, Petřvald

3 300 000 Kč

1 737 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Topolová 1492, Petřvald

7 600 000 Kč

6 800 000 Kč

37 778 Kč/m2

1...345...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 385 nemovitostí