Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kladno s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

61 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Hradčanská, Kladno

3 188 000 Kč

99 625 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 481 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 814 m²

Javorová 1130, Buštěhrad

12 450 000 Kč

107 328 Kč/m2

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Dědkův mlýn, Unhošť

7 290 000 Kč

6 950 000 Kč

96 528 Kč/m2

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Polní 1261, Buštěhrad

10 393 000 Kč

109 400 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Otvovice, okres Kladno

6 900 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Skůry 29, Hobšovice

4 700 000 Kč

38 843 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 131 m²

Tuřany 73, Tuřany

6 600 000 Kč

66 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Stehlíkova 1331/16, Slaný

5 620 000 Kč

100 357 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Gálik
Realitní kancelář: Pretty Good Company
Realitní makléř: Stanislav Gálik

Stanislav Gálik

Realitní kancelář: Pretty Good Company
Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Kordačova 57, Kladno

6 690 000 Kč

6 390 000 Kč

84 079 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

V. B. Třebízského 193, Klobuky

11 500 000 Kč

9 990 000 Kč

51 231 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 481 nemovitostí