Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kladno s cenou do 24 mil. Kč

Do 24 mil. Kč

63 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Rud. Knotka, Kladno

50 268 000 Kč

17 580 000 Kč

12 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 491 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 25 m²Prodej bytu 2+kk 25 m²
Prodej bytu 2+kk 25 m²
Prodej bytu 2+kk 25 m²

Prodej bytu 2+kk 25 m²

Kynského 125/22, Slaný

5 394 000 Kč

4 599 000 Kč

183 960 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Kynského, Slaný

4 701 950 Kč

4 613 000 Kč

107 279 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²

Nosačická 1284, Slaný

12 800 000 Kč

11 200 000 Kč

78 322 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²

Zlonice, okres Kladno

17 500 000 Kč

15 500 000 Kč

108 392 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

U Engerthu, Kladno

7 600 000 Kč

138 182 Kč/m2

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Vinšova, Kročehlavy, Kladno

6 150 000 Kč

91 791 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 598 m²

U Kamene 197, Bratronice

7 990 000 Kč

63 413 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 491 nemovitostí