Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kladno s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Durasova 27/4, Slaný - Kvíček

14 500 000 Kč

66 820 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 199 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2032 m²Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Lomená, Kladno

16 900 000 Kč

14 490 000 Kč

7 131 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Rud. Knotka, Kladno

50 268 000 Kč

17 580 000 Kč

12 000 Kč/m2

Prodej domu 228 m²Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²
Prodej domu 228 m²

Prodej domu 228 m²

42, Žižice

20 990 000 Kč

19 490 000 Kč

85 482 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 782 m²

Nosačická 1284, Slaný

12 800 000 Kč

11 200 000 Kč

78 322 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 683 m²

Zlonice, okres Kladno

17 500 000 Kč

15 500 000 Kč

108 392 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 890 m²

Třebichovická 1620, Kladno - Švermov

12 990 000 Kč

132 551 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Na Obloucích, Kladno

8 450 000 Kč

85 354 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Beřovice 103, Beřovice

9 790 000 Kč

66 149 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Podlešín 42, Podlešín

8 200 000 Kč

47 674 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 199 nemovitostí