Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Klatovy s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

90 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Strážov 186, Strážov

1 800 000 Kč

18 947 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 271 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Myslív 11, Myslív

1 999 000 Kč

24 988 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²
Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Prodej chalupy 83 m², pozemek 837 m²

Bohdašice 47, Dlouhá Ves

6 217 800 Kč

74 913 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Hartmanice 27, Hartmanice

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1798 m²Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Nalžovské Hory, okres Klatovy

1 590 000 Kč

884 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

8 256 300 Kč

58 143 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 837 m²

Bohdašice 47, Dlouhá Ves

6 217 800 Kč

74 913 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Prodej bytu 2+1 55.5 m²Prodej bytu 2+1 55.5 m²
Prodej bytu 2+1 55.5 m²
Prodej bytu 2+1 55.5 m²

Prodej bytu 2+1 55.5 m²

Kollárova 271, Klatovy III

4 580 000 Kč

4 498 000 Kč

81 045 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Dlažov, okres Klatovy

999 000 Kč

985 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²

Sluhov 2, Kolinec

4 990 000 Kč

11 089 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 271 nemovitostí