Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Klatovy s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

50 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 754 m²

Myslív 11, Myslív

1 999 000 Kč

24 988 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 139 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Hartmanice 27, Hartmanice

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1798 m²Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Nalžovské Hory, okres Klatovy

1 590 000 Kč

884 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Dlažov, okres Klatovy

999 000 Kč

985 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Pod Koníčky 454, Klatovy II

3 100 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Dolany ev. č. 14, Dolany

1 600 000 Kč

1 390 000 Kč

34 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 921 m²Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²

Prodej stavebního pozemku 921 m²

Velký Bor, okres Klatovy

1 013 100 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 812 m²Prodej stavebního pozemku 812 m²
Prodej stavebního pozemku 812 m²
Prodej stavebního pozemku 812 m²

Prodej stavebního pozemku 812 m²

Pod Kalichem, Sušice

3 400 000 Kč

3 200 000 Kč

3 941 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1816 m²Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Olšany, okres Klatovy

1 990 000 Kč

1 096 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Dvořákova 497, Nýrsko

2 850 000 Kč

81 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 139 nemovitostí