Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kutná Hora s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

23 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 178 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²

Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 590 000 Kč

34 190 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 590 000 Kč

34 190 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 790 000 Kč

39 917 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 47 m²Prodej chaty 47 m²
Prodej chaty 47 m²
Prodej chaty 47 m²

Prodej chaty 47 m²

Zbraslavice

845 000 Kč

17 979 Kč/m2

Prodej domu 47 m²Prodej domu 47 m²
Prodej domu 47 m²
Prodej domu 47 m²

Prodej domu 47 m²

Zbraslavice

845 000 Kč

17 979 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Třebešice 69, Třebešice

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 1143 m²

Vidice 17, Vidice

4 900 000 Kč

39 200 Kč/m2

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²
Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Prodej chaty 86 m², pozemek 777 m²

Samopše, okres Kutná Hora

4 200 000 Kč

48 837 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Husova 625/8, Čáslav-Nové Město

4 290 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 178 nemovitostí