Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kutná Hora s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1738 m²Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Brambory, okres Kutná Hora

2 170 000 Kč

1 249 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 236 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Třebešice 30, Třebešice

7 990 000 Kč

33 856 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

4 199 000 Kč

35 286 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 479 m²Prodej stavebního pozemku 479 m²
Prodej stavebního pozemku 479 m²
Prodej stavebního pozemku 479 m²

Prodej stavebního pozemku 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

4 199 000 Kč

8 766 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1510 m²

Žáky, okres Kutná Hora

7 900 000 Kč

7 490 000 Kč

83 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Benešova, Kutná Hora

5 389 900 Kč

5 179 900 Kč

69 999 Kč/m2

Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²
Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²

Prodej chalupy 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 624 m²

Okřesaneč 22, Okřesaneč

4 249 000 Kč

3 495 000 Kč

33 286 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 236 nemovitostí