Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kutná Hora s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 2519 m²Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Úžice, okres Kutná Hora

2 493 810 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 253 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Nádražní 576, Kutná Hora - Hlouška

3 950 000 Kč

103 947 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 739 m²

Nerudova 252, Uhlířské Janovice

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

37 417 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

R. Těsnohlídka 1555, Čáslav-Nové Město

4 750 000 Kč

60 897 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Pertoltice, okres Kutná Hora

5 950 000 Kč

5 500 000 Kč

2 709 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Samopše, Kutná Hora

3 790 000 Kč

4 738 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 4910 m²

Pertoltice 9, Pertoltice

8 900 000 Kč

7 350 000 Kč

31 957 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 837 m²Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²

Prodej stavebního pozemku 837 m²

Čáslav, okres Kutná Hora

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

4 767 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 819 m²Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²

Prodej stavebního pozemku 819 m²

Vlastějovice, okres Kutná Hora

2 290 000 Kč

1 690 000 Kč

2 063 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej stavebního pozemku 863 m²Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²

Prodej stavebního pozemku 863 m²

Vlastějovice, okres Kutná Hora

4 490 000 Kč

5 203 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 253 nemovitostí