Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Liberec s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

18 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Březový vrch 884, Liberec XV-Starý Harcov

11 400 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 50 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2131 m²Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²
Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Prodej stavebního pozemku 2131 m²

Purkyňova, Liberec

23 440 000 Kč

11 000 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 870 m²

Na Hradbách 901/6, Liberec I-Staré Město

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Markova 1404/12, Liberec XIV-Ruprechtice

14 500 000 Kč

126 087 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 18584 m²Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Hrádek nad Nisou, okres Liberec

30 000 000 Kč

1 614 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Dětřichova 495/5, Liberec XV-Starý Harcov

12 500 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Šumná 451, Liberec XXV-Vesec

12 900 000 Kč

11 400 000 Kč

40 714 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 107 m²Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Pavlovická, Liberec

11 300 000 Kč

105 607 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²

Zlatý kopec, Stráž nad Nisou

12 990 000 Kč

76 412 Kč/m2

Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Proseč pod Ještědem, okres Liberec

15 000 000 Kč

117 188 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 50 nemovitostí