Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Liberec s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

36 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Šumná 451, Liberec XXV-Vesec

12 900 000 Kč

11 400 000 Kč

40 714 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 129 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²

Prodej chalupy 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 69 m²Prodej bytu 2+kk 69 m²
Prodej bytu 2+kk 69 m²
Prodej bytu 2+kk 69 m²

Prodej bytu 2+kk 69 m²

Polní 905, Liberec XII-Staré Pavlovice

7 700 528 Kč

111 602 Kč/m2

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Dětřichov 227, Dětřichov

9 490 000 Kč

8 950 000 Kč

24 792 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 107 m²Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Pavlovická, Liberec

11 300 000 Kč

105 607 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 173 m²Prodej bytu 4+kk 173 m²
Prodej bytu 4+kk 173 m²
Prodej bytu 4+kk 173 m²

Prodej bytu 4+kk 173 m²

Ondříčkova 911/10, Liberec I-Staré Město

10 400 000 Kč

60 116 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 539 m²

Zlatý kopec, Stráž nad Nisou

12 990 000 Kč

76 412 Kč/m2

Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²
Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Prodej chalupy 128 m², pozemek 518 m²

Proseč pod Ještědem, okres Liberec

15 000 000 Kč

117 188 Kč/m2

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Josefinino údolí, Liberec

49 600 000 Kč

115 349 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 129 nemovitostí