Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Litoměřice s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Teplická 1678, Litoměřice

6 749 000 Kč

6 499 000 Kč

90 264 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 278 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 275 m², pozemek 515 m²

Štětí, okres Litoměřice

9 900 000 Kč

9 400 000 Kč

34 182 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 200 m²Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²
Prodej bytu 5+1 200 m²

Prodej bytu 5+1 200 m²

Polepy, okres Litoměřice

5 699 000 Kč

28 495 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1600 m²Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Terezín, okres Litoměřice

6 999 000 Kč

4 374 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1038 m²Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Jasmínová, Litoměřice

8 199 000 Kč

8 190 000 Kč

7 890 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 100 m²

Býčkovice, okres Litoměřice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

59 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8070 m²Prodej stavebního pozemku 8070 m²
Prodej stavebního pozemku 8070 m²
Prodej stavebního pozemku 8070 m²

Prodej stavebního pozemku 8070 m²

Podsedice 14, Podsedice

4 500 000 Kč

558 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 221 m²

Barákova 506/8, Lovosice

5 077 000 Kč

4 997 000 Kč

38 438 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 38 m²Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²
Prodej bytu 2+1 38 m²

Prodej bytu 2+1 38 m²

Litochovice nad Labem 8, Prackovice nad Labem

1 690 000 Kč

1 590 000 Kč

41 842 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 60 m², pozemek 239 m²Prodej domu 60 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 239 m²

Labská 229, Malé Žernoseky

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

48 333 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 278 nemovitostí