Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Litoměřice s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

27 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 108 m²Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²

Prodej bytu 3+1 108 m²

Kratochvílova, Roudnice nad Labem

8 180 000 Kč

75 741 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 86 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 81.1 m²Prodej bytu 2+1 81.1 m²
Prodej bytu 2+1 81.1 m²
Prodej bytu 2+1 81.1 m²

Prodej bytu 2+1 81.1 m²

Marie Pomocné 743/40, Litoměřice - Předměstí

5 390 000 Kč

66 461 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Terezín, okres Litoměřice

6 999 000 Kč

44 297 Kč/m2

Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²
Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²
Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²

Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²

Srdov ev. č. 44, Liběšice

8 900 000 Kč

53 939 Kč/m2

Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²
Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²
Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²

Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²

Velemín, okres Litoměřice

6 950 000 Kč

15 724 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²

Chotiněves 52, Chotiněves

8 500 000 Kč

28 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²

Pohořanská, Žitenice

10 500 000 Kč

9 900 000 Kč

82 500 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 86 nemovitostí