Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Litoměřice s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

23 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²
Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²
Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²

Prodej domu 1143 m², pozemek 1573 m²

Vrutice, okres Litoměřice

8 200 000 Kč

7 174 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 65 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1180 m²

Doksany 157, Doksany

9 990 000 Kč

120 361 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²
Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Prodej domu 460 m², pozemek 2581 m²

Vědlice ev. č. 6, Úštěk

10 900 000 Kč

23 696 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+1 108 m²Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²

Prodej bytu 3+1 108 m²

Kratochvílova, Roudnice nad Labem

8 180 000 Kč

75 741 Kč/m2

Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²
Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²
Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²

Prodej domu 750 m², pozemek 4160 m²

Třebušín, okres Litoměřice

10 500 000 Kč

14 000 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²
Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²
Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²

Prodej chalupy 165 m², pozemek 2191 m²

Srdov ev. č. 44, Liběšice

8 900 000 Kč

53 939 Kč/m2

Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²
Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²
Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²

Prodej domu 1228 m², pozemek 5167 m²

Slatina 11, Slatina

38 800 000 Kč

31 596 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 833 m²

Janáčkova 287/17, Litoměřice - Pokratice

14 300 000 Kč

89 375 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²

Chotiněves 52, Chotiněves

8 500 000 Kč

28 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²

Vrbice, Vetlá

10 200 000 Kč

8 500 000 Kč

48 571 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 65 nemovitostí