Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Mělník s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

58 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Velký Újezd 41, Chorušice

7 740 000 Kč

6 390 000 Kč

31 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 305 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1094 m²Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Kostelecká, Tišice

4 520 000 Kč

4 132 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej stavebního pozemku 2978 m²Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Mělník, okres Mělník

5 491 432 Kč

1 844 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 337 m²

Nad Rybníkem, Kralupy nad Vltavou - Zeměchy

9 500 000 Kč

8 490 000 Kč

99 882 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Býkev 50, Býkev

9 390 000 Kč

67 071 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 369 m²Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²

Prodej bytu 2+1 369 m²

Studentská, Mělník

4 290 000 Kč

11 626 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Kosmonautů, Mělník

4 750 000 Kč

96 939 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 800 m²

Kly - Lom, okres Mělník

10 490 000 Kč

52 980 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²

Dřínov, okres Mělník

5 290 000 Kč

52 900 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Rozhled, Mělník

5 477 500 Kč

89 795 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 305 nemovitostí