Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Mělník s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

31 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 68 m², pozemek 411 m²

Lhotka ev. č. 52, Lhotka

3 600 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 180 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Kojetická, Neratovice

5 496 000 Kč

99 927 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 821 m²Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²
Prodej stavebního pozemku 821 m²

Prodej stavebního pozemku 821 m²

Kly, okres Mělník

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

6 931 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 485 m²

Velký Újezd 41, Chorušice

7 740 000 Kč

6 390 000 Kč

31 950 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 1094 m²Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²
Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Prodej stavebního pozemku 1094 m²

Kostelecká, Tišice

4 520 000 Kč

4 132 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej stavebního pozemku 2978 m²Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²
Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Prodej stavebního pozemku 2978 m²

Mělník, okres Mělník

5 491 432 Kč

1 844 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 2+1 369 m²Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²
Prodej bytu 2+1 369 m²

Prodej bytu 2+1 369 m²

Studentská, Mělník

4 290 000 Kč

11 626 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Kosmonautů, Mělník

4 750 000 Kč

96 939 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Rozhled, Mělník

5 477 500 Kč

89 795 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 180 nemovitostí