Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Mělník s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

25 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 7192 m²Prodej stavebního pozemku 7192 m²
Prodej stavebního pozemku 7192 m²
Prodej stavebního pozemku 7192 m²

Prodej stavebního pozemku 7192 m²

Na Skalách, Kralupy nad Vltavou

30 000 000 Kč

4 171 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 68 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 1252 m²

Mělnická 106, Mělnické Vtelno

16 900 000 Kč

15 900 000 Kč

71 946 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8716 m²Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Kly, okres Mělník

16 500 000 Kč

1 893 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6090 m²Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²
Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Prodej stavebního pozemku 6090 m²

Ovčáry, okres Mělník

13 990 000 Kč

2 297 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.5

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²
Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²

Prodej domu 246 m², pozemek 948 m²

Mělník, okres Mělník

11 562 000 Kč

47 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2480 m²Prodej stavebního pozemku 2480 m²
Prodej stavebního pozemku 2480 m²
Prodej stavebního pozemku 2480 m²

Prodej stavebního pozemku 2480 m²

Kly, okres Mělník

11 840 000 Kč

4 774 Kč/m2

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 710 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

13 990 000 Kč

37 811 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1244 m²

Ořechová 365, Tišice - Chrást

12 500 000 Kč

81 169 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 2250 m²

U trati 117, Tišice

14 800 000 Kč

75 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 811 m²

Okružní, Minice, Kralupy nad Vltavou

16 490 000 Kč

15 990 000 Kč

109 521 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 68 nemovitostí