Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Most s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

64 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 4578 m²Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Skršín, okres Most

11 440 422 Kč

2 499 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 174 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Jaroslava Haška 1051/5, Most

1 899 900 Kč

48 715 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Jaroslava Vrchlického 2780/23, Most

2 349 900 Kč

43 517 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 699 m²

nám. 5. května 123, Obrnice

5 999 999 Kč

30 769 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Jožky Jabůrkové 2464/9, Most

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1634 m²Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²

Prodej domu, pozemek 1634 m²

Křížatecká, Janov, Litvínov

8 490 000 Kč

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

K. H. Máchy 372, Most

2 799 900 Kč

32 557 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 290 000 Kč

44 459 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

tř. Budovatelů 3068/120, Most

3 300 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Nad Parkem, Meziboří

2 899 900 Kč

37 178 Kč/m2

1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 174 nemovitostí