Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Most s cenou do 18 mil. Kč

Do 18 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Josefa Suka, Most

4 120 000 Kč

50 244 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 165 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 1728 m²

Luční, Mariánské Radčice

16 900 000 Kč

42 250 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Slovenského národního povstání, Most, Most

2 690 000 Kč

50 755 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Hamerská, Litvínov

749 900 Kč

735 000 Kč

9 304 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

K Loučkám, Horní Litvínov, Litvínov

2 690 000 Kč

44 098 Kč/m2

Prodej domu 88 m², pozemek 480 m²Prodej domu 88 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 88 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 88 m², pozemek 480 m²

Markův kopec, Meziboří

7 600 000 Kč

7 099 999 Kč

80 682 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²

Školní, Horní Jiřetín

7 800 000 Kč

7 300 000 Kč

76 842 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²

Český Jiřetín 169, Český Jiřetín

5 650 000 Kč

26 157 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 1000 m²

Alšova, Lom

13 900 000 Kč

101 460 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral
Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Ing. Tomáš Zavoral

Ing. Tomáš Zavoral

4.9

Realitní kancelář: Ing. Tomáš Zavoral REALITY PRORADOST
Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Májová, Meziboří

1 559 900 Kč

28 362 Kč/m2

1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 165 nemovitostí