Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Most s cenou do 40 mil. Kč

Do 40 mil. Kč

71 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 739 m²

Pod Lesem 567/41, Horní Jiřetín

9 999 000 Kč

111 100 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 175 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 34391 m²Prodej stavebního pozemku 34391 m²
Prodej stavebního pozemku 34391 m²
Prodej stavebního pozemku 34391 m²

Prodej stavebního pozemku 34391 m²

Lounická 288, Litvínov

39 999 000 Kč

1 163 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4578 m²Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²
Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Prodej stavebního pozemku 4578 m²

Skršín, okres Most

11 440 422 Kč

2 499 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Jaroslava Haška 1051/5, Most

1 899 900 Kč

48 715 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Jaroslava Vrchlického 2780/23, Most

2 349 900 Kč

43 517 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Jožky Jabůrkové 2464/9, Most

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1634 m²Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²

Prodej domu, pozemek 1634 m²

Křížatecká, Janov, Litvínov

8 490 000 Kč

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²
Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

Prodej domu 547 m², pozemek 1355 m²

V Sadech 3327, Most

15 990 000 Kč

29 232 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

K. H. Máchy 372, Most

2 799 900 Kč

32 557 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 290 000 Kč

44 459 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 175 nemovitostí