Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Most s cenou do 40 mil. Kč

Do 40 mil. Kč

71 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 62.6 m²Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²
Prodej bytu 3+1 62.6 m²

Prodej bytu 3+1 62.6 m²

U Věžových domů 2933/8, Most

1 790 000 Kč

28 594 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 175 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 55 m²Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²
Prodej bytu 3+1 55 m²

Prodej bytu 3+1 55 m²

K. H. Borovského 136/15, Most

2 099 900 Kč

38 180 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Jožky Jabůrkové, Most

4 650 000 Kč

42 661 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

M. G. Dobnera, Most

2 279 900 Kč

36 773 Kč/m2

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²
Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Prodej domu 649 m², pozemek 2182 m²

Okružní 1719, Most

20 950 000 Kč

32 280 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Koldům, Litvínov

1 100 000 Kč

40 741 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Mánesova 1134, Litvínov - Horní Litvínov

2 600 000 Kč

2 490 000 Kč

51 875 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²

Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²

Lužice, okres Most

17 999 000 Kč

48 384 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Vítězslava Nezvala 2539/18, Most

1 870 000 Kč

24 286 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Františka Malíka, Most

1 820 000 Kč

46 667 Kč/m2

1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 175 nemovitostí