Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Nový Jičín s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

40 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Bezručova, Frenštát pod Radhoštěm

4 700 000 Kč

39 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 373 m²Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²
Prodej stavebního pozemku 373 m²

Prodej stavebního pozemku 373 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

790 000 Kč

2 118 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Nádražní, Frenštát pod Radhoštěm

3 750 000 Kč

60 484 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 92 m²Prodej bytu 2+kk 92 m²
Prodej bytu 2+kk 92 m²
Prodej bytu 2+kk 92 m²

Prodej bytu 2+kk 92 m²

Bravantice 27, Bravantice

5 490 000 Kč

59 674 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, okres Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1313 m²Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²
Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Prodej stavebního pozemku 1313 m²

Hostašovice, okres Nový Jičín

2 490 000 Kč

1 896 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Na Vyhlídce, Studénka

6 499 000 Kč

5 990 000 Kč

37 438 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4772 m²Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

6 228 360 Kč

5 740 000 Kč

1 203 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1607 m²Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 220 874 Kč

1 382 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1578 m²Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 108 208 Kč

1 336 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 182 nemovitostí