Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Olomouc s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Fischerova 697/22, Olomouc - Nové Sady

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

92 791 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 119 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 1048 m²Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²
Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Prodej stavebního pozemku 1048 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 520 Kč

2 990 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²
Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Prodej bytu 2+kk 39.95 m²

Gorazdovo nám., Olomouc

3 700 000 Kč

3 200 000 Kč

80 100 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

4 790 000 Kč

78 525 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Kopečná, Šternberk

3 790 000 Kč

75 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Wolkerova, Nová Ulice, Olomouc

5 200 000 Kč

4 790 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Brněnská 481/42, Olomouc - Nová Ulice

3 550 000 Kč

3 490 000 Kč

109 063 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1036 m²Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Uničov, okres Olomouc

3 097 640 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Pionýrů, Uničov

3 950 000 Kč

60 769 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 1685 m²

Bouzov, okres Olomouc

4 200 000 Kč

28 000 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 119 nemovitostí