Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Opava s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

28 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1744 m²Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²
Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Prodej stavebního pozemku 1744 m²

Velké Heraltice, okres Opava

1 790 000 Kč

1 026 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 123 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Okružní, Kobeřice

3 400 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Slezská, Opava

3 800 000 Kč

102 703 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 904 m²Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²

Prodej stavebního pozemku 904 m²

Větřkovice, okres Opava

960 000 Kč

1 062 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 650 000 Kč

22 917 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 688 m²

Vítkov, okres Opava

2 200 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 143 m²

Radkov, okres Opava

990 000 Kč

890 000 Kč

13 692 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1386 m²Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Hrabyně

3 750 000 Kč

2 706 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 123 nemovitostí