Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Opava s cenou od 10 mil. Kč

Od 10 mil. Kč

5 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²
Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²
Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²

Prodej domu 295 m², pozemek 1089 m²

Holasovice, okres Opava

10 490 000 Kč

35 559 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 21 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 457 m²

Vančurova 262/15, Opava - Jaktař

12 890 000 Kč

49 577 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

K Hrázi, Bolatice

12 800 000 Kč

51 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6040 m²Prodej stavebního pozemku 6040 m²
Prodej stavebního pozemku 6040 m²
Prodej stavebního pozemku 6040 m²

Prodej stavebního pozemku 6040 m²

Joži Davida, Opava

15 571 120 Kč

2 578 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Za Tratí, Hradec nad Moravicí

14 700 000 Kč

74 242 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 21 nemovitostí