Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Opava s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

13 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Polní 2364/29, Opava - Předměstí

7 890 000 Kč

42 419 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 49 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Zálužné ev. č. 146, Vítkov

7 800 000 Kč

43 820 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

K Hrázi, Bolatice

12 800 000 Kč

51 200 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Chlebičov, okres Opava

9 900 000 Kč

26 053 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 1135 m²

Za Humny 80/1, Brumovice

7 490 000 Kč

40 053 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6040 m²Prodej stavebního pozemku 6040 m²
Prodej stavebního pozemku 6040 m²
Prodej stavebního pozemku 6040 m²

Prodej stavebního pozemku 6040 m²

Joži Davida, Opava

15 571 120 Kč

2 578 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4000 m²Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Mokré Lazce, okres Opava

9 800 000 Kč

2 450 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Za Tratí, Hradec nad Moravicí

14 700 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Příkopy, Kobeřice

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

Prodej domu 215 m²Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²
Prodej domu 215 m²

Prodej domu 215 m²

Vladislava Vančury 343/43, Hlučín

8 490 000 Kč

39 488 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 49 nemovitostí