Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ostrava-město s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

146 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Dr. Martínka, Hrabůvka, Ostrava

4 350 000 Kč

4 150 000 Kč

64 844 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 486 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

58 308 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.4

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej bytu 1+1 28 m²Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²

Prodej bytu 1+1 28 m²

Ježkova 1343/2, Ostrava - Poruba

2 650 000 Kč

2 400 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+1 68 m²Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²
Prodej bytu 2+1 68 m²

Prodej bytu 2+1 68 m²

nábřeží Svazu protifašistických bojovníků, Ostrava

3 800 000 Kč

55 882 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šponarova, Hrabůvka, Ostrava

3 570 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1004 m²Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²
Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Prodej stavebního pozemku 1004 m²

Opavská, Velká Polom

4 199 000 Kč

3 999 000 Kč

3 983 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jaroslava Misky 76/14, Ostrava - Dubina

3 990 000 Kč

3 870 000 Kč

56 912 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

6 100 000 Kč

3 982 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Na Lánech 250/92, Ostrava - Nová Ves

2 290 000 Kč

2 250 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 969 m²Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²

Prodej stavebního pozemku 969 m²

Hůrská, Stará Ves nad Ondřejnicí

3 299 000 Kč

2 990 000 Kč

3 086 Kč/m2

1...345...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 486 nemovitostí