Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ostrava-město s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

118 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1322 m²Prodej stavebního pozemku 1322 m²
Prodej stavebního pozemku 1322 m²
Prodej stavebního pozemku 1322 m²

Prodej stavebního pozemku 1322 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

5 949 000 Kč

4 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 447 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1724 m²Prodej stavebního pozemku 1724 m²
Prodej stavebního pozemku 1724 m²
Prodej stavebního pozemku 1724 m²

Prodej stavebního pozemku 1724 m²

Velká Polom, okres Ostrava-město

7 758 000 Kč

4 500 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

5 460 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Malá strana 58, Olbramice

5 790 000 Kč

38 600 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Zednická, Poruba, Ostrava

3 825 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Větrná 1072/6, Ostrava - Poruba

3 290 000 Kč

64 510 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Opavská 1128/60, Ostrava - Poruba

3 390 000 Kč

58 448 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²

Do Dědiny, Šenov

11 200 000 Kč

101 818 Kč/m2

1...678...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 447 nemovitostí