Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ostrava-město s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

118 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Lechowiczova, Moravská Ostrava, Ostrava

3 900 000 Kč

78 000 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 447 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Urxova, Ostrava

4 490 000 Kč

72 419 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Polská, Ostrava

4 190 000 Kč

95 227 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Plzeňská 1124/3, Ostrava - Hrabůvka

3 449 000 Kč

3 349 000 Kč

63 189 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej bytu 4+1 111 m²Prodej bytu 4+1 111 m²
Prodej bytu 4+1 111 m²
Prodej bytu 4+1 111 m²

Prodej bytu 4+1 111 m²

Gončarovova 1529/7, Ostrava - Zábřeh

5 500 000 Kč

49 550 Kč/m2

Prodej domu 208 m², pozemek 485 m²Prodej domu 208 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 485 m²

Aleje, Ostrava

8 290 000 Kč

39 856 Kč/m2

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Klímkova 1843/42, Ostrava - Slezská Ostrava

9 950 000 Kč

9 495 000 Kč

49 197 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 1353 m²Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 250 000 Kč

2 402 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

13 800 000 Kč

101 471 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²
Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Prodej bytu 2+kk 50.9 m²

Biskupská, Ostrava

6 670 944 Kč

131 060 Kč/m2

1...8910...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 447 nemovitostí