Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Pardubice s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

92 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Kasalice 2, Kasalice

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 354 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

28, Bezděkov

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 506 m²Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²

Prodej stavebního pozemku 506 m²

Pardubice, okres Pardubice

1 495 000 Kč

2 955 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Bělehradská 289, Pardubice - Polabiny

5 600 000 Kč

88 889 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Krátká, Pardubice

11 000 000 Kč

61 111 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Gagarinova 1213, Přelouč

6 900 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

U Kasáren, Dašice

6 190 000 Kč

84 795 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej stavebního pozemku 1676 m²Prodej stavebního pozemku 1676 m²
Prodej stavebního pozemku 1676 m²
Prodej stavebního pozemku 1676 m²

Prodej stavebního pozemku 1676 m²

Dašice, okres Pardubice

4 900 000 Kč

2 924 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1111 m²Prodej stavebního pozemku 1111 m²
Prodej stavebního pozemku 1111 m²
Prodej stavebního pozemku 1111 m²

Prodej stavebního pozemku 1111 m²

Ostřetín, okres Pardubice

2 499 750 Kč

2 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 808 m²Prodej stavebního pozemku 808 m²
Prodej stavebního pozemku 808 m²
Prodej stavebního pozemku 808 m²

Prodej stavebního pozemku 808 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 526 656 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 354 nemovitostí