Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Pardubice s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 808 m²Prodej stavebního pozemku 808 m²
Prodej stavebního pozemku 808 m²
Prodej stavebního pozemku 808 m²

Prodej stavebního pozemku 808 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 526 656 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 142 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 806 m²Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²
Prodej stavebního pozemku 806 m²

Prodej stavebního pozemku 806 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 520 402 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 807 m²Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²

Prodej stavebního pozemku 807 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 523 529 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 899 m²Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²
Prodej stavebního pozemku 899 m²

Prodej stavebního pozemku 899 m²

Hrobice, okres Pardubice

4 486 010 Kč

4 990 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Bukovina u Přelouče, okres Pardubice

1 800 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Adam Zavadil
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Adam Zavadil

Adam Zavadil

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 1589 m²Prodej stavebního pozemku 1589 m²
Prodej stavebního pozemku 1589 m²
Prodej stavebního pozemku 1589 m²

Prodej stavebního pozemku 1589 m²

Moravany, okres Pardubice

3 495 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Moravany - Platěnice

3 499 000 Kč

50 710 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 961 m²Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²

Prodej stavebního pozemku 961 m²

Libišany, okres Pardubice

3 890 000 Kč

4 048 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²

Vrchlického 643, Přelouč

4 690 000 Kč

42 636 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Bezděkov, okres Pardubice

2 676 000 Kč

4 460 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 142 nemovitostí