Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Pelhřimov s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

50 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 290 m²

Dláždění 290, Žirovnice

3 650 000 Kč

3 250 000 Kč

27 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 129 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Na Blatech, Pacov

3 500 000 Kč

64 815 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Olešná, okres Pelhřimov

1 750 000 Kč

1 892 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 908 m²Prodej stavebního pozemku 908 m²
Prodej stavebního pozemku 908 m²
Prodej stavebního pozemku 908 m²

Prodej stavebního pozemku 908 m²

Olešná, okres Pelhřimov

1 717 936 Kč

1 892 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1615 m²Prodej stavebního pozemku 1615 m²
Prodej stavebního pozemku 1615 m²
Prodej stavebního pozemku 1615 m²

Prodej stavebního pozemku 1615 m²

Buřenice, okres Pelhřimov

2 500 000 Kč

1 548 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 720 m²Prodej stavebního pozemku 720 m²
Prodej stavebního pozemku 720 m²
Prodej stavebního pozemku 720 m²

Prodej stavebního pozemku 720 m²

Bratřice, okres Pelhřimov

2 199 000 Kč

3 054 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2670 m²Prodej stavebního pozemku 2670 m²
Prodej stavebního pozemku 2670 m²
Prodej stavebního pozemku 2670 m²

Prodej stavebního pozemku 2670 m²

Červená Řečice, okres Pelhřimov

2 029 200 Kč

760 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Pelhřimov, okres Pelhřimov

2 290 000 Kč

2 150 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Mariánské náměstí 75, Černovice

4 200 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1586 m²Prodej stavebního pozemku 1586 m²
Prodej stavebního pozemku 1586 m²
Prodej stavebního pozemku 1586 m²

Prodej stavebního pozemku 1586 m²

Bohdalín, Bohdalín

1 430 000 Kč

902 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 129 nemovitostí