Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Plzeň-město s cenou do 28 mil. Kč

Do 28 mil. Kč

72 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Skrétova 774/2, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

85 114 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 349 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 628 m²

Přední cesta 1359/10, Plzeň - Černice

10 990 000 Kč

9 990 000 Kč

129 740 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 1500 m²Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²
Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Prodej stavebního pozemku 1500 m²

Štěnovický Borek, okres Plzeň-město

4 680 000 Kč

3 950 000 Kč

2 633 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²
Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²
Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²

Prodej domu 322 m², pozemek 1991 m²

Letkov, okres Plzeň-město

27 990 000 Kč

86 925 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51.8 m²Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Alešova, Jižní Předměstí, Plzeň

4 350 000 Kč

83 977 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 37 m²Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²

Prodej bytu 2+kk 37 m²

Herejkova, Starý Plzenec

3 480 000 Kč

94 054 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Rybářská 3033/26, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

8 900 000 Kč

8 460 000 Kč

107 089 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 41 m²Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²

Prodej bytu 1+1 41 m²

Budovatelů, Chrást

3 870 000 Kč

3 770 000 Kč

91 951 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1079 m²Prodej stavebního pozemku 1079 m²
Prodej stavebního pozemku 1079 m²
Prodej stavebního pozemku 1079 m²

Prodej stavebního pozemku 1079 m²

Výrovna 643, Starý Plzenec

9 709 921 Kč

8 999 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 660 m²Prodej stavebního pozemku 660 m²
Prodej stavebního pozemku 660 m²
Prodej stavebního pozemku 660 m²

Prodej stavebního pozemku 660 m²

Výrovna, Starý Plzenec

5 939 340 Kč

8 999 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 349 nemovitostí