Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Plzeň-město s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

43 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 76.26 m²Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Dlouhá 773/6, Plzeň 4 - Lobzy

6 200 000 Kč

81 301 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 241 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Výsluní ev. č. 2814, Plzeň 3 - Doudlevce

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Nepomucká, Černice, Plzeň

15 965 000 Kč

90 607 Kč/m2

Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²

Na Vyhlídce 583/32, Plzeň - Lobzy

11 450 000 Kč

74 837 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Pilařská, Plzeň

7 604 050 Kč

102 757 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Sokolovská, Plzeň - Severní Předměstí

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Alešova, Plzeň

6 200 000 Kč

86 111 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²

K Bažantnici, Šťáhlavy

16 960 000 Kč

106 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Guldenerova, Plzeň

6 240 000 Kč

86 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²
Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Prodej bytu 2+kk 54.1 m²

Inženýrská, Jižní Předměstí, Plzeň

7 295 000 Kč

6 900 000 Kč

127 542 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 241 nemovitostí