Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Plzeň-sever s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

57 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Přehýšov 26, Přehýšov

8 490 000 Kč

94 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 241 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1093 m²Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Příšov, okres Plzeň-sever

5 620 206 Kč

5 142 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2501 m²Prodej stavebního pozemku 2501 m²
Prodej stavebního pozemku 2501 m²
Prodej stavebního pozemku 2501 m²

Prodej stavebního pozemku 2501 m²

Čerňovice, okres Plzeň-sever

2 400 000 Kč

960 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 84 m²Prodej bytu 4+1 84 m²
Prodej bytu 4+1 84 m²
Prodej bytu 4+1 84 m²

Prodej bytu 4+1 84 m²

U Vlečky 372, Zbůch

6 990 000 Kč

83 214 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²

Blatnice, okres Plzeň-sever

6 590 000 Kč

37 657 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 80 m²Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²

Prodej bytu 4+kk 80 m²

Vochov, okres Plzeň-sever

7 200 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 617 m²

Nečtiny, okres Plzeň-sever

3 000 000 Kč

27 273 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Vochov 222, Vochov

6 070 000 Kč

99 508 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²

Tlucná 34, Horní Bělá

6 300 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 2147 m²

Žilov, okres Plzeň-sever

6 990 000 Kč

5 300 000 Kč

55 789 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 241 nemovitostí