Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Praha-východ s cenou do 23 mil. Kč

Do 23 mil. Kč

126 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1971 m²

Na Vrchách, Mirošovice

12 500 000 Kč

104 167 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 834 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 330 m²

Nad Hřištěm 90, Nová Ves

12 500 000 Kč

97 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1255 m²

Pod Oborou, Turkovice, Ondřejov

13 490 000 Kč

89 933 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Krátká 159, Všestary

10 490 000 Kč

69 933 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Poláčkova, Říčany

6 200 000 Kč

137 778 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1318 m²

Zámecká ev. č. 141, Mnichovice - Božkov

7 900 000 Kč

71 818 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Lojovice 4, Velké Popovice

12 490 000 Kč

78 553 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 1812 m²

Zelená 123, Mnichovice - Myšlín

16 500 000 Kč

84 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Tyršova 846, Kostelec nad Černými lesy

6 490 000 Kč

96 866 Kč/m2

1...678...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 834 nemovitostí