Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Praha-východ s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

151 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

8 999 000 Kč

7 217 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 916 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1760 m²Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Sibřina, okres Praha-východ

21 120 000 Kč

20 000 000 Kč

11 364 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1212 m²Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Kostelec u Křížků, okres Praha-východ

9 945 000 Kč

7 990 000 Kč

6 592 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Náměstí Emila Kolbena 460, Strančice

8 300 000 Kč

133 871 Kč/m2

Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 857 m²

Na Návsi, Herink

32 000 000 Kč

114 695 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

K Parku 222, Nupaky

6 590 000 Kč

106 290 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1140 m²Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²
Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Prodej stavebního pozemku 1140 m²

Sudovo Hlavno, okres Praha-východ

7 220 000 Kč

7 199 000 Kč

6 315 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Pod Úvalskou cestou 460, Škvorec

11 490 000 Kč

138 434 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Všestary, Všestary

4 680 000 Kč

6 078 Kč/m2

1...345...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 916 nemovitostí