Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Praha-západ s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

56 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 71 m²Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²

Prodej bytu 4+kk 71 m²

Lidická 347, Jeneč

8 990 000 Kč

8 690 000 Kč

122 394 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 292 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1169 m²Prodej stavebního pozemku 1169 m²
Prodej stavebního pozemku 1169 m²
Prodej stavebního pozemku 1169 m²

Prodej stavebního pozemku 1169 m²

Ohrobec, Ohrobec

10 871 700 Kč

9 300 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

7 980 000 Kč

7 180 000 Kč

98 356 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 986 000 Kč

137 690 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

6 683 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

8 980 000 Kč

8 480 000 Kč

107 342 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Pražská 350, Nučice

6 000 000 Kč

7 353 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1424 m²Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

6 798 Kč/m2

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Luka pod Medníkem 107, Jílové u Prahy

1 897 000 Kč

1 747 000 Kč

44 795 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Pod Saharou, Libčice nad Vltavou

5 900 000 Kč

95 161 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 292 nemovitostí