Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Praha-západ s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 299 m²

Hvozdnice 52, Hvozdnice

10 490 000 Kč

71 849 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 449 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1042 m²Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²
Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Prodej stavebního pozemku 1042 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

5 860 000 Kč

5 300 000 Kč

5 086 Kč/m2

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Pražská, Jílové u Prahy

7 325 000 Kč

135 648 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Vachková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Realitní makléř: Šárka Vachková

Šárka Vachková

3.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Realitas Central
Prodej stavebního pozemku 1163 m²Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Prodej stavebního pozemku 1163 m²

V Potocích 110, Černolice

8 490 000 Kč

7 300 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 4+kk 71 m²Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²

Prodej bytu 4+kk 71 m²

Lidická 347, Jeneč

8 990 000 Kč

8 690 000 Kč

122 394 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 758 m²

Rymaně 1217, Mníšek pod Brdy

16 990 000 Kč

16 790 000 Kč

79 573 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej stavebního pozemku 1169 m²Prodej stavebního pozemku 1169 m²
Prodej stavebního pozemku 1169 m²
Prodej stavebního pozemku 1169 m²

Prodej stavebního pozemku 1169 m²

Ohrobec, Ohrobec

10 871 700 Kč

9 300 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

7 980 000 Kč

7 180 000 Kč

98 356 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej stavebního pozemku 2099 m²Prodej stavebního pozemku 2099 m²
Prodej stavebního pozemku 2099 m²
Prodej stavebního pozemku 2099 m²

Prodej stavebního pozemku 2099 m²

Tuchoměřice, okres Praha-západ

13 890 000 Kč

13 190 000 Kč

6 284 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 449 nemovitostí