Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Praha-západ s cenou do 29 mil. Kč

Do 29 mil. Kč

99 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 200 000 Kč

81 905 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 524 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 125 m²Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²
Prodej chaty 125 m²

Prodej chaty 125 m²

Na dolích ev. č. 1023, Petrov - Bohuliby

9 999 000 Kč

8 999 000 Kč

71 992 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Hořelická, Rudná

13 600 000 Kč

13 328 000 Kč

112 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Slapy 354, Slapy

4 790 000 Kč

78 525 Kč/m2

Prodej domu 224.2 m²Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²
Prodej domu 224.2 m²

Prodej domu 224.2 m²

V Pískovně 314, Štěchovice

16 990 000 Kč

75 781 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1212 m²Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Jesenice, okres Praha-západ

14 290 000 Kč

11 790 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

1 870 000 Kč

27 910 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Řiha
Realitní kancelář: OAK Group
Realitní makléř: Miroslav Řiha

Miroslav Řiha

4.4

Realitní kancelář: OAK Group
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 406 m²

Roztoky ev. č. 47, Roztoky

2 950 000 Kč

49 167 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 45 m²

Štěchovice ev. č. 7, Štěchovice

730 000 Kč

12 167 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 931 m²

Prostřední 190, Lety

15 750 000 Kč

150 000 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 524 nemovitostí