Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Praha-západ s cenou do 80 mil. Kč

Do 80 mil. Kč

105 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 997 m²Prodej stavebního pozemku 997 m²
Prodej stavebního pozemku 997 m²
Prodej stavebního pozemku 997 m²

Prodej stavebního pozemku 997 m²

V Edenu, Mníšek pod Brdy

7 500 000 Kč

7 523 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 544 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Cedrová 1505, Jesenice

8 499 000 Kč

124 985 Kč/m2

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Hakenova 891, Velké Přílepy

13 990 000 Kč

73 246 Kč/m2

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Zahořany 78, Zahořany

16 490 000 Kč

36 973 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1424 m²Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

6 798 Kč/m2

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²
Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Prodej chaty 39 m², pozemek 589 m²

Luka pod Medníkem 107, Jílové u Prahy

1 897 000 Kč

1 747 000 Kč

44 795 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 968 m²Prodej stavebního pozemku 968 m²
Prodej stavebního pozemku 968 m²
Prodej stavebního pozemku 968 m²

Prodej stavebního pozemku 968 m²

Hradištko pod Medníkem

6 300 000 Kč

6 508 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Za Dvorem, Holubice

6 695 000 Kč

106 270 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 856 m²Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²
Prodej stavebního pozemku 856 m²

Prodej stavebního pozemku 856 m²

Čisovice, okres Praha-západ

4 250 000 Kč

4 965 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 257 m²

Úholičky, okres Praha-západ

16 459 000 Kč

106 877 Kč/m2

1...345...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 544 nemovitostí