Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Praha-západ s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 195 m²Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²
Prodej domu 195 m²

Prodej domu 195 m²

Vodňanského 2370, Hostivice

19 950 000 Kč

102 308 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zagora
Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Marek Zagora

Marek Zagora

Realitní kancelář: RENOREKO STAVEBNÍ s.r.o. - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 311 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 345 m²Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²
Prodej domu 345 m²

Prodej domu 345 m²

Jarovská 58, Ohrobec

21 000 000 Kč

60 870 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 300 m²

Hvozdnice, okres Praha-západ

12 590 000 Kč

11 990 000 Kč

83 264 Kč/m2

Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 425 m², pozemek 935 m²

Libeř, okres Praha-západ

19 990 000 Kč

47 035 Kč/m2

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 466 m²

Vladislavova 1130, Chýně

20 990 000 Kč

72 379 Kč/m2

Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

Budákov 492, Hradištko

13 490 000 Kč

84 313 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 2175 m²

Libeř, okres Praha-západ

24 500 000 Kč

22 900 000 Kč

84 815 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 981 m²Prodej stavebního pozemku 981 m²
Prodej stavebního pozemku 981 m²
Prodej stavebního pozemku 981 m²

Prodej stavebního pozemku 981 m²

Jesenice, okres Praha-západ

12 799 000 Kč

13 047 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 15151 m²Prodej stavebního pozemku 15151 m²
Prodej stavebního pozemku 15151 m²
Prodej stavebního pozemku 15151 m²

Prodej stavebního pozemku 15151 m²

Petrov, okres Praha-západ

43 180 350 Kč

2 850 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2505 m²Prodej stavebního pozemku 2505 m²
Prodej stavebního pozemku 2505 m²
Prodej stavebního pozemku 2505 m²

Prodej stavebního pozemku 2505 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

17 535 000 Kč

16 999 000 Kč

6 786 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 311 nemovitostí