Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Praha-západ s cenou od 13 mil. Kč

Od 13 mil. Kč

45 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

Na Veselí 290, Jesenice

15 800 000 Kč

105 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 247 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Zvoncová, Roztoky, Roztoky

21 840 000 Kč

124 800 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

T. G. Masaryka, Horoměřice

13 990 000 Kč

147 263 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Za Dvorem 520, Horoměřice

19 890 000 Kč

76 500 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

V průhonu, Lety

20 990 000 Kč

205 784 Kč/m2

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²
Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Prodej domu 392 m², pozemek 973 m²

Liliová 1669, Hostivice

32 500 000 Kč

82 908 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²
Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Prodej vily 260 m², pozemek 2681 m²

Choteč, okres Praha-západ

32 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 759 m²

Kateřinská, Úhonice

14 000 000 Kč

54 264 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 594 m²

U zastávky, Roztoky

26 899 000 Kč

166 043 Kč/m2

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²
Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Prodej domu 323 m², pozemek 964 m²

Měsíční 1965, Černošice

24 000 000 Kč

74 303 Kč/m2

12345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 247 nemovitostí