Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Příbram s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

58 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 406 m²

Čím, okres Příbram

2 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 350 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Bohutín, okres Příbram

4 190 000 Kč

44 574 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²
Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²

Prodej chaty 103 m², pozemek 507 m²

Hřiměždice, okres Příbram

10 300 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 639 m²

Bohutín, okres Příbram

12 990 000 Kč

50 349 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Brodská 96, Příbram VIII

3 790 000 Kč

70 185 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Obecnice 242, Obecnice

2 250 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1307 m²

Jana Švermy 449, Březnice

7 500 000 Kč

34 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Hrachov 87, Svatý Jan

11 290 000 Kč

90 320 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Vysoká Pec 188, Bohutín

10 900 000 Kč

9 899 000 Kč

43 039 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 350 nemovitostí