Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Příbram s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

17 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 101 m²

Obecnice 242, Obecnice

2 250 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 104 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3961 m²Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²
Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Prodej stavebního pozemku 3961 m²

Milín, okres Příbram

2 450 000 Kč

619 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1026 m²Prodej stavebního pozemku 1026 m²
Prodej stavebního pozemku 1026 m²
Prodej stavebního pozemku 1026 m²

Prodej stavebního pozemku 1026 m²

Ouběnice u Dobříše

3 090 000 Kč

3 012 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 385 m²

Přestavlky 36, Sedlec-Prčice

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

38 738 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej stavebního pozemku 2045 m²Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Lazsko

3 750 000 Kč

1 834 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Radíč, okres Příbram

2 300 000 Kč

2 530 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Prodej stavebního pozemku 999 m²Prodej stavebního pozemku 999 m²
Prodej stavebního pozemku 999 m²
Prodej stavebního pozemku 999 m²

Prodej stavebního pozemku 999 m²

Radíč, okres Příbram

2 400 000 Kč

2 402 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...
Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
Realitní makléř: Martin Schuster a jeho tým...

Martin Schuster a jeho tým...

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Premium
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 104 nemovitostí