Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Prostějov s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

31 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 235 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Přemyslovice, okres Prostějov

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

19 214 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 435 m²

Vincencov 27, Vincencov

1 080 000 Kč

10 800 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 358 m²

Laškov - Kandia, okres Prostějov

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 94 m²Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²

Prodej bytu 4+kk 94 m²

Brodek u Prostějova, okres Prostějov

5 490 000 Kč

58 404 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Hliník 340, Němčice nad Hanou

5 450 000 Kč

32 059 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Sportovní, Konice

1 949 000 Kč

57 324 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Dolní, Prostějov

5 490 000 Kč

73 200 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Holandská, Prostějov

3 950 000 Kč

3 795 000 Kč

56 642 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

Werichova 4694/6, Prostějov

6 000 000 Kč

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 235 nemovitostí